Studia po angielsku

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Studia po angielsku

Postautor: Wszominiertrik » 07 lip 2016, 11:38

Ciekawi mnie czy są tutaj osoby, które są chętne na studiowanie w języku angielskim(oczywiście w Polsce)? Nie wszyscy są w stanie wyjechać za granicę jakby nie patrzeć. Zastanawia mnie czy sam fakt studiowania w tym języku jest dla Was ciekawe? :)
Wszominiertrik
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2016, 11:29


Re: Studia po angielsku

Postautor: Cornuki » 14 lip 2016, 9:44

Na pewno jest to ciekawe, ale nie wiem, czy znajomość angielskiego większości z nas pozwoliłaby na bezproblemowe studiowanie w tym języku. Poza tym chyba w Polsce nie jest to możliwe.
Cornuki
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2016, 9:24

Re: Studia po angielsku

Postautor: alajureczko » 15 lip 2016, 10:58

właśnie czy we Wrocławiu są jakieś studia po angielsku? Wydaje mi się ze na politechnice wrocławiskiej powinno coś być
alajureczko
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2016, 14:50

Re: Studia po angielsku

Postautor: dorka8 » 15 paź 2016, 17:34

Oczywiście że są takie studia w Polsce, to że nie slyszałeś vikav nie oznacza, że ich nie ma. ;-) Polecam poszukać np. na stronach poszczególnych filii WSB. Ja akurat znam tę uczelnię: Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy ale nie orientuje się szczerze mówiąc jakie mają teraz kierunki, wystarczy jednak skorzystać z wyszukiwarki na ich tronie głównej i wszystko powinno być jasne. Na pewno gdzieś taki kierunek obil mi się o oczy, ale wiecie jak to jest - dzisiaj już niestety nie pamiętam gdzie to było. Myślę, że warto robić takie studia, to na pewno wartość dodana do CV.
dorka8
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2016, 17:27

Re: Studia po angielsku

Postautor: kasandra15 » 17 paź 2016, 11:46

hmm ja mieszkam we Wrocku ale nie słyszałam o studiach po angielsku
kasandra15
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2016, 13:49

Re: Studia po angielsku

Postautor: kssseo » 17 paź 2016, 13:50

są praktycznie na każdej uczelni kierunki w których można studiować po Ang. Mogę polecić Ci np. na US w Szczecinie kilka kierunków jak chcesz.
kssseo
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 13:47

Re: Studia po angielsku

Postautor: Ewela07 » 06 gru 2016, 17:25

są i moim zdaniem to super opcja. jesteś w Polsce, ale na co dzień masz ang i się szkolisz
Ewela07
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2016, 17:17

Re: Studia po angielsku

Postautor: narida » 07 gru 2016, 10:33

Są zwłaszcza w większych miastach. Np. na politechnice
narida
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2016, 10:16

Re: Studia po angielsku

Postautor: Karrol » 08 gru 2016, 16:20

ale też finansowe i nawet humanistyczne można po ang robić. fajna sprawa
Karrol
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:14

Re: Studia po angielsku

Postautor: xaawerry2 » 14 gru 2016, 10:46

Koleżanka studiowała psychologię na Uw po angielsku i była bardzo zadowolona.
xaawerry2
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2016, 17:43

Re: Studia po angielsku

Postautor: GregorBonk » 24 kwie 2017, 12:49

Ja bym się starał na Twoim miejscu wbić do międzynarodowej finansjery. Nie od dziś wiadomo, że oni niezłe lody kręcą. Ewentualnie informatyka, komputery to studia przyszłości.
GregorBonk
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 08 lip 2015, 13:29

Re: Studia po angielsku

Postautor: Tida » 26 cze 2017, 11:00

Ze względu na późniejsze perspektywy zawodowe z pewnością warto rozważyć dajmy na to studia medyczne w języku angielskim. Szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy zdecydowanie wzrasta. Lekarze są potrzebni przecież na całym świecie. Myślę, że można wziąć pod uwagę np. rekrutację odbywającą się tutaj: http://www.ims-medstudy.pl/o-nas/
Tida
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 04 cze 2016, 23:08

Re: Studia po angielsku

Postautor: NatiSan » 30 sie 2017, 12:57

To już prędzej jakieś podyplomówki typu mba - http://www.handlowa.eu/pl/kierunki/mba tego akurat w języku angielskim jest cała masa. Wydaje mi się, że wartość tego typu odbytych "studiów" jest obecnie zdecydowanie większa aniżeli studia magisterskie, które wiele osób po prostu przecenia.
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00

Re: Studia po angielsku

Postautor: Fuzz » 29 paź 2017, 13:58

Na studia napewno będzie nam potrzebny odpowiednio wydajny komputer, póki co znalazłam coś takiego http://techfresh.pl/laptop-dla-studenta-budownictwa-na-co-zwracac-uwage/ Komputer to główne narzędzie pracy każdego studenta, dlatego warto go odpowiednio przemyślanie dobrać do swoich potrzeb.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Studia po angielsku

Postautor: pieknyolek » 25 mar 2019, 9:10

Ja studiuję ekonomię w języku angielskim i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu :)


______________________________________
https://mak.edu.pl/
Ostatnio zmieniony 29 sie 2021, 10:24 przez pieknyolek, łącznie zmieniany 1 raz.
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: Studia po angielsku

Postautor: aniajarnicka » 06 wrz 2019, 16:10

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi stworzyła kompleksową ofertę studiów w języku angielskim. Programy studiów są nie tylko prowadzone w języku angielskim. Studiować można m. in. grafikę, informatykę, zarządzanie, politologię.
aniajarnicka
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 05 lip 2013, 19:56

Re: Studia po angielsku

Postautor: mroczek90 » 09 paź 2019, 11:29

Studia po angielsku są super i podwójnie pomagają zwłaszcza jesli chodzi o nauke i zaznajomienie z językiem - takie prawdziwe.

________________________________

https://best-med.pl/kardiologia/
Awatar użytkownika
mroczek90
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:33

Re: Studia po angielsku

Postautor: BarbZ » 18 lis 2019, 11:10

We Wrocławiu jest duży wybór studiów w języku angielskim. Jeśli potrafisz się z łatwością komunikować w tym języki i chcesz rozwinąć język od strony technicznej, to polecam studiowanie na Politechnice Wrocławskiej właśnie w tym języku.
BarbZ
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2019, 15:04


Re: Studia po angielsku

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 20:54

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości